CARVAHAL

czyli inspiracje i miejsce spotkań fanów gier MMORPG


#1 2013-04-24 10:57:53

AlvaMisiu

Lord

Zarejestrowany: 2013-03-21
Posty: 14
Punktów :   

Pomysły

W tym forum możemy napisać pomysły, które możemy dodać. Każdy może się w tym temacie wypowiadać (oprócz gości). Dzięki tym pomysłom upiększymy NASZĄ stronkę. Czekam na Wasze pomysły, gdyż dobrze wiem, że macie taką wyobraźnię, żeby zrobić  forum o jakim się nie śniło innym. Nie, że mam coś przeciw innym adminom. Każde fora (według mnie) są wspaniałe na swój sposób.
Więc, jeśli masz jakiś pomysł, napisz tutaj, pod tym wątkiem.

Za wszystkie pomysły serdecznie dziękuję.(oczywiście będą przyznawane punkty )


"Nikt tego, co masz w głowie nie ukradnie"

Offline

 

#2 2013-04-24 11:23:28

Dziadek_Mijagi

Baron

Zarejestrowany: 2013-04-24
Posty: 6
Punktów :   

Re: Pomysły

Ja, mam dwa wspaniałe pomysły.
I.Chciałbym żeby Nasz wspaniały Admin dodał forum o nazwie "Karty Postaci".
W nim będzie można napisać o postaci, którą chcemy dodać do świata (forum o nazwie " El' Wood", który jest moim drugim pomysłem)
W niej zawrzemy następujące rzeczy:
Imię-
Nazwisko*-
Wiek-
Rasa-
Klasa-
Opis zewnętrzny postaci**-
Charakter-
Ekwipunek***-

*- można zamiast nazwiska napisać przydomek
**- czyli wygląd
***- ekwipunek do maksimum 15 przedmiotów; proszę nie wypisywać złota

II. Drugi pomysł to forum o nazwie " El' Wood "
Będą tam użytkownicy forum pisać o przygodach ( tekstymają  być powiązane ze sobą)
Żeby nie było to tak "zagmatwane" będzie kilka wątków, które posłużą za krainy, a wypowiedzi i czynności bohaterów będą opisane w postach w danym wątku.
Jeden post powinien zawierać minimum 15 zdań.

Offline

 

#3 2013-06-06 14:49:54

 Ernest Von pedałek

Gladiator

Call me!
Skąd: biedronka
Zarejestrowany: 2013-06-05
Posty: 35
Punktów :   

Re: Pomysły

hmmmm.... Michał ta strona nie ożyje jeśli nic z nią nie zrobisz!wiesz jakiego trza mieć farta żeby na nią natrafić = bez ciebie nigdy bym o nie nie usłyszał . punkty są ciekawym pomysłem który można rozwinąć by orum stało się ciekawsze . sugeruje żeby dodać więcej takich konkurencji typu arem pisarzy itp. gdzie będzie się zdobywać punkty , aby zdobyć range. im więcej ma się punktów tym ma się wyższą range ( w sensie to baron, książe rycersz itp.) co zachęci graczy do aktywniejszego uczestnictwa i aby razem z poziomami zwiękaszała się liczba możliwości zarabiania punktów druga rzecz reklama - sugeruje załóż sobie sub-konto na runes of magick i powysyłąj do graczy spamy z adresem forum ale to tylko sugestia . propouje ci zrobić ,,top temat,, czyli w sensie co 2 tygodnie zmieniasz temat na który mogą pisać gracze a najlepszy post otrzymuje dużo punktów. propounje coś w taki stylu:
1.nowy gracz (zarejestrowanie się) - możliwość tylko komentarzy
2.pospólstwo (napisanie pierwszego komentarza) - możliwość stworzenia włąsnej postaci w kartach postaci
3.giermek (po stworzeniu włąsnej postaci) - możena uczestniczyć w opowieściach przy ognisku
4.wojownik (ileś punktów) - możliwość uczestnictwa  w teamcie tygodnia
5.posiadacz łuku (ileś punktów) - możliwość uczestniczenia w el wood
6.człowiek w zbroi(ileś punktów)-możliwość posiadania avatara i sygnatury
7.mistrz oręża (ileś punktów) - możliwość uczestnictwa w arenie pisarzy
8.młodzy kapłan(ileś punktów) - możliwość nowej konkurencji której jeszcze nie ymyśliliśmy
9.uczeń czarnoksiężnika (ileś punktów) - możliwość uczestniczenia w nowej konkurencji której nie wymyśliliśmy
itd.

Ostatnio edytowany przez Ernest Von pedałek (2013-12-18 20:04:20)


Samsungi są lepsze od noki - Wojciech haniewski

Offline

 

#4 2013-06-06 19:50:39

AlvaMisiu

Lord

Zarejestrowany: 2013-03-21
Posty: 14
Punktów :   

Re: Pomysły

masz bardzo pomysłowe podejście do forum. + za aktywnoś cna lekcji
(a mianowicie za sugestię)


"Nikt tego, co masz w głowie nie ukradnie"

Offline

 

#5 2013-06-07 15:06:55

 Ernest Von pedałek

Gladiator

Call me!
Skąd: biedronka
Zarejestrowany: 2013-06-05
Posty: 35
Punktów :   

Re: Pomysły

i proszę nie dawaj punktów za posty tylko jeśli ktoś coś sensownego napisze albo wygra konkurencje


Samsungi są lepsze od noki - Wojciech haniewski

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kaliskiemtg.pun.pl www.naruto-gn.pun.pl www.polishbanditcrew.pun.pl www.cybermanager.pun.pl www.umpoznan.pun.pl